Zbiorowa  07.07.2021 r.

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże i błogosławieństwo :

1)Za wstawiennictwem św. Józefa o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św.  dla męża i dzieci. 2) Do Przemienienia Pańskiego w pewnej intencji.  3) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 4). O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny. 5). Do Opatrzności  Bożej o powstrzymanie epidemii, za chorych, umierających i   Boże błogosławieństwo dla służby medycznej. 8).Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o opiekę i zdrowie dla Anny z okazji urodzin oraz o potrzebne łaski dla całej rodziny.9). Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o opiekę, zdrowie  i Boże błogosławieństwo w intencji  Elżbiety z okazji 80-tej rocznicy urodzin.

1. Intencje za zmarłych.

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka. 3). Za + Genowefę i Józefa Sosna, ++  rodziców  Mariannę i Michała Boreckich, Gertrudę i Brunona Sosna, córkę  Urszulę, zięcia Leszka  Mizera i ++ z pokrewieństwa. 4).Za ++ ofiary wszelkich epidemii.5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudę i Ernesta, teściów Anielę i Czesława, + Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwo dusze w czyśćcu cierpiące. 6).Za + Jerzego Jon. 7). Za + męża Alfreda, + syna Wojciecha i zięcia Mirosława. 8).Za dusze w czyśćcu cierpiące.(III). 9). Za + ojca Antoniego, ++ rodziców Monikę i Erwina, + brata, bratową, + Ks. Antoniego, +Józefę, ++ dziadków z obu stron i dusze w czyśćcu cierpiące. 10).Za + Łucję Kaczmarczyk- Tobor w 30-sty dzień po śmierci.11).Za + męża Stefana Kaczmarczyk, syna Józefa, ++ rodziców, teściów, ++ z rodziny, oraz dusze w czyśćcu cierpiące.12).Za + mamę Emilię Hajduk w 43-cią rocznicę śmierci, ojca Jana, + siostrę Anielę, ++ z pokrewieństwa oraz dusze w czyśćcu cierpiące. 13).Za + męża Józefa, ++ rodziców, teściów, ++ dziadków, szwagrów, ++ z pokrewieństwa oraz + Zofię Konik.14).Za + Józefa Broll (msza św. pogrzebowa). 15). Za ++ Henryka I mgdalenę Mrozek, ++ Józefa i Gertrudę Czyż oraz ++ z obu stron.

III za ++ w ostatnim miesiącu: ++ Łucja Kaczmarczyk-Tobor, Gertruda Podzimski,  Józef Broll

za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.