Zbiorowa  05.05.2021 r.

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże i błogosławieństwo :

1)Za wstawiennictwem św. Józefa o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św.  dla męża i dzieci. 2) Do Przemienienia Pańskiego w pewnej intencji.  3) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 4). O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny. 5). Do Opatrzności  Bożej o powstrzymanie epidemii, za chorych, umierających i   Boże błogosławieństwo dla służby medycznej. 6).Do NSP Jezusa za wstawiennictwem MBN Pomocy i św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i zdrowie dla Iwony z okazji kolejnej rocznicy urodzin. 7). z okazji urodzin z podziękowaniem za odebrane łaski z prośbą o dalsze w intencji Gertrudy oraz zdrowie i błogosławieństwo Boże dla dzieci i wnuków.

1. Intencje za zmarłych.

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka. 3). Za + Genowefę i Józefa Sosna, ++  rodziców  Mariannę i Michała Boreckich, Gertrudę i Brunona Sosna, córkę  Urszulę, zięcia Leszka  Mizera i ++ z pokrewieństwa. 4).Za ++ ofiary wszelkich epidemii.5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudę i Ernesta, teściów Anielę i Czesława, + Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwo dusze w czyśćcu cierpiące. 6).Za + Jerzego Jon. 7). Za + męża Alfreda, + syna Wojciecha i zięcia Mirosława. 8).Za ++ rodziców Józefa i Elżbietę Mika, Filipa i Agnieszkę Banaś.9).Za + brata Kazimierza o łaskę nieba  i + matkę Zofię (na pamiątkę urodzin). 10).Za + ojca Jerzego (na pamiątkę  90-tej rocznicy urodzin).11).Za + męża Stefana Kaczmarczyk, syna Józefa, ++ rodziców, teściów ++ z rodziny i za dusze w czyśćcu cierpiące.12). Za + ojca Pawła Stemplowski (na pamiątkę 100 rocznicy urodzin). 13).Za + Alojzego Gacki w 30-sty dzień po śmierci.14).Za + męża Mariana w 3-cią rocznicę śmierci, jego rodziców Irenę i Jana oraz dusze w czyśćcu cierpiące.15).Za ++ rodziców Krystynę i Emila Bralich, Pawła Góra, ++ rodziców Elżbietę i Stanisława Banaś.16).za + męża Piotra Kokott, ++rodziców Ignacy i Julia Horzela; ++ teściów Edwarda i Emmę Kokott; ++ siostry Helenę, Gertrudę, Krystynę; + szwagierkę Barbarę, + szwagrów, + krewnych, znajomych i dusze w czc. 17). Za ++ rodziców Wirginię i Jerzego Pelka, za + mamę Jolantę Mol, + Romana Jakoktochce i + Gabrielę Buszka 18). Za + męża Jan, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrew. 19). Za + ojca, brata, szwagra Bogusława,++ dziadków; + Jadwigę, Józefę i Józefa. 20).za + Teresę Bujoczek ( od koleżanek: Marii, Gabrysi, Małgosi) oraz za dusze w czc 21). Za ++ Klarę i Karola Kaczmarczyk; Gertrudę i Pawła Nawrat; Jadwigę i Gerarda Szołtysik; + matkę Janinę 22). Za ++ koleżanki Wirginię Pelka, Marię Karch, Teresę Bujoczek, +S. Askanię oraz S. Rodrycję. 23). + Henryka Karch, Cecylię i Jerzego Karch, Marię i Mieczysława Białecki, ++ dziadków z obu stron, pokrewieństwo z rodzin Jany i Karch. 24). Za + Władysława, Zygmunta, Bogusława, ++ dziadków  25). ++ Jadwigę, Emilię, Józefę, Józefa, Annę i Mieczysława 26). Za dusze w czyśćcu cierpiące.

III za ++ w ostatnim miesiącu: Genowefa Sosna, Piotra Banaś, Irenę Purgoł.

1. za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.