Msza Święta zbiorowa 10.07.2024 r.

I. Intencje dziękczynno-błagalne:

1). Za wstawiennictwem św. Józefa o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla całej rodziny. 2) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 3) O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny.

II. Intencje za zmarłych:

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo. 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka. 3). Za + Genowefę i Józefa Sosna. 4). Za ++ ofiary wszelkich epidemii. 5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudę i Ernesta Szołtysik, teściów Anielę i Czesława Dyrka, + Łucję i Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwa oraz  dusze w czyśćcu cierpiące. 6).Za + męża Alfreda, ++ synów Wojciecha i Jacka, zięcia Mirosława,  teściów oraz ++ z rodziny. 7).Za + Irenę Korbel ++ rodziców Elżbietę i Antoniego, Monikę i Erwina; dziadków z obu stron, ++ pokrewieństwo; za + brata Pawła, bratową Edwardę, ks. Antoniego, ks. Andrzeja i dusze w czyśćcu cierpiące. 8).Za ++ rodziców Annę i Alojzego Jany. 9).Za + ojca Janusza Wieczorek, babcię Elżbietę, dziadków Henryka i Mieczysława. 10).Za + ojca Stefana Nawrat, ++ Gertrudę i Pawła Nawrat, Klarę i Karola Kaczmarczyk, + matkę Janinę Skrzypczyk i dusze w czyśćcu cierpiące. 11). Za ++ rodziców Stefana i Klarę Franiel, córkę Urszulę, + synów Stefana i Rajmunda, zięcia Gotharda, ++ wnuków Rafała i Marcina. 12).Za + męża Andrzeja Steinberg, Jego rodziców Helenę i Pawła oraz teściów Matyldę, Józefa i Wiktora. 13). Za + teściową Janinę, ojca Stefana, ++ dziadków i ++ z pokrewieństwa.14). Za + męża i ojca Andrzeja Matejkę w 1 rocznicę śmierci. 15). Za + Alojzego Przybylski w 30 dzień po śmierci. 16). Za + Sonię Wojciechowską w 30 dzień po śmierci. 17). Za + ks. Pawła Pilśniaka. 18). Za + męża Stefana Nawrat, ++ Gertrudę i Pawła Nawrat. 19). Za ++ Klarę i Karola Kaczmarczyk. 20). Za + matkę Janinę Skrzypczyk i za dusze w czyśćcu cierpiące. 21). Za ++ Józefę Gerlich (na pamiątkę 85 rocznicy urodzin), ++ kuzynki Dorotę, Anielę, ++ Ryszarda, Brunona i Henryka. 22). Za ++ Bogusława Piątkowskiego w 10 rocznicę śmierci, + siostrę Dorotę, brata Franciszka, ++ rodziców i teściów.

III. Intencje za zmarłych w minionym miesiącu:

+ Janina Skawińska, + Irena Nowakowski, + Alojzy Przybylski, + Sonia Wojciechowska, + Władysław Żydek.

IV. Intencje za zmarłych kapłanów:

Za ++ ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyk, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko, ks. Jana Przybylok; kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.