Zbiorowa  13.01.2021 r.

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże i błogosławieństwo :

1)Za wstawiennictwem św. Józefa o Boże Błogosławieństwo i Łaski Ducha Św.  dla dzieci. 2) Do Przemienienia Pańskiego w intencji synów o dar uzdrowienia.  3) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 4). O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny. 5). Do Opatrzności  Bożej o powstrzymanie epidemii, za chorych, umierających i   Boże błogosławieństwo dla służby medycznej. 8).Z podziękowaniem za odebrane łaski w pewnej intencji; 9). O zdrowie dla Dominika,  Beaty i Romana. 10). Do NSPJ za wstawiennictwem   M.B.N. Pomocy  jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla Magdaleny Biegańskiej z okazji 18 rocznicy urodzin i ojca Adama Biegańskiego w 45-tą rocznicę urodzin. 11) Do NSPJ za wst MBNP jako podziękowanie za odebrane łaski z prośbą o dalsze Boże błogosławieństwo i zdrowie dla Tadeusza z okazji urodzin.

1. Intencje za zmarłych.

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron,chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka.

3). za ++  rodziców  Mariannę i Michała Boreckich, Gertrudę i Brunona Sosna,+męża Józefa Sosna, córkę  Urszulę, zięcia Leszka  Mizera i ++ z pokrewieństwa.

4). ++ ofiary wszelkich epidemii.5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudęi Ernesta, teściów Anielę i Czesława, + Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwa

i  dusze w czyśćcu cierpiące.6). Za + Jerzego Jon.7). Za + męża Stefana Kaczmarczyk, syna Józefa, ++ rodziców, teściów i ++ z rodziny.8).Za ++ rodziców Weronikę i Zygfryda Koba, teściów Annę i Piotra Krzysztofik, + braci, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. 9). Za + męża Eryka Patoń, rodziców Elżbietę i Franciszka, ++ teściów Franciszkę i Piotra, brata Sylwestra i pokrewieństwo.10).Za ++ rodziców Marię i Zygmunta Gros, Różę i Emanuela Wrodarczyk, ++ braci Eugeniusza Gros, Jana i Henryka Wrodarczyk oraz + ciocię Zofię Gros. 11).Za + męża Jana Magiera (intencja na pamiątkę urodzin), jego rodziców Magdalenę i Augustyna,Za ++ rodziców Jadwigę i Stanisława Bielawski, brata Henryka Bielawski, szwagrów Wilhelma Cichos, Czesława Grotecki i Janusza Thiemel.

III za ++ w ostatnim miesiącu: Małgorzata Dybich, Konrad Bączkowicz, Małgorzata Bobowska, Mirosław Całka, Ryszard Motyl, ks. Sebastian Gambuś

1. za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy parafii i z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.