Msza Święta zbiorowa  9.11.2022 r.

I. Intencje dziękczynno-błagalne:
1). Za wstawiennictwem św. Józefa o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla męża
i dzieci.  2) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 3) O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny.
4) Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę i zdrowie z okazji 80-tej rocznicy urodzin.5).O uwolnienie Kamila z przekleństwa.
  1. Intencje za zmarłych:

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka. 3). Za + Genowefę i Józefa Sosna,     4).Za ++ ofiary wszelkich epidemii. 5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudę i Ernesta Szołtysik, teściów Anielę
i Czesława Dyrka, + Łucję i Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwa oraz  dusze
w czyśćcu cierpiące. 6). Za + męża Alfreda, ++ synów Wojciecha i Jacka, zięcia Mirosława,  teściów oraz ++ z rodziny.
9). Za ++ rodziców Elżbietę i Antoniego, Monikę i Erwina; dziadków z obu stron, ++ pokrewieństwo; za + brata Pawła, bratową Edwardę, ks. Antoniego i dusze w czyśćcu cierpiące. 10) Za + Annę Jany (2).11).Za + męża Stefana Kaczmarczyk, syna Józefa, ++ rodziców, teściów oraz ++ z rodziny.
12). Za + ojca Janusza Wieczorek, 13). Za ++ rodziców Józefę i Jana Piątkowicz, teściów Wandę i Ludwika Wygasz, + siostrę Teresę i Joachima Wygasz, ++ szwagrów Hilarego Wygasz, Pawła Rubiniec, kuzynkę Marię Jany oraz ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.
14)..Za ++ rodziców Emilię i Jana, Jadwigę i Eryka,+  siostrę Anielę, szwagra Jerzego, kuzynkę Sabinę, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.15).Za + męża Jana Magiera (na pamiątkę urodzin), + brata Henryka Bielawski, ++ rodziców Jadwigę i Stanisława Bielawski, szwagrów Wilhelma Cichos, Czesława Grotecki, Janusza Thiemel, ++ dziadków Respondek, Opara, Bielawski.16).Za ++ rodziców Elę i Józefa Kłos.17). Za ++ rodziców Krystynę i Pawła Olczyk.18).Za + córkę Zuzannę, męża Józefa, brata Norberta,++ teściów Marię i Pawła Wojaczek, rodziców Hildegardę i Jana, ++ dziadków Józefę i Piotra Wojtkowiak, Anielę i Jana Banaś, ++ szwagrów, szwagierkę, ++ bliskich krewnych, ++ Zofię i Bronisława Konik, Reginę Guido, Alfonsa Bryłka i Gertrudę Paszek. 19).Za + męża Pawła Sowa (na pamiątkę 70 urodzin).20).Za + matkę Gertrudę Muszalski w 2-gą rocznicę śmierci, ojca Rudolfa, + brata Andrzeja, ++ teściów Urszulę i Wilhelma Kompała, dziadków z obu stron oraz ++ z rodziny.21).Za + męża i ojca Henryka Karch.22).Za + Stefana Wieczorek.23).Za + Magdalenę Jany, jej siostrę Urszulę Rychlik, ++ z rodzin Rychlik i Jany i dusze w czyśćcu cierpiące.24).Za + Rutę Widawka.25).Za + Pawła, Zofię Siwy, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące.26).Za + męża Zbigniewa Anger, ++ rodziców, teściów, + 3 siostry, 4 szwagrów, + 2 siostrzeńców oraz ++ z rodziny.27).Za + męża Adolfa, ojca Jerzego, + matkę Hildegardę, + brata Ryszarda, babcię Łucję i ++ teściów.28).Za + Rudolfa Krasówka od Alicji z rodziną.28). za + męża i ojca Andrzeja na pamiątkę urodzin 29). Za + rodziców Anielę i Eryka Neudek i + dziadków i ++ pokrew  30). Za + rodziców Gertrudę i Alfonsa Mol i brata Ernesta i szwagierkę Jolantę i + z pokrew. 31). Za + rodziców Stefanię i Józefa  Sekuła, brata Kazimierza, szwagrów Józefa, Rajmunda i Michała oraz ++ dziadków. 32). Za + ojca, brata, dziadków, szwagra Bogusława i Janinę i Józefa.

III. Intencje za zmarłych w minionym miesiącu:  Janina Lange, Rudolf Krasówka, Emilia Wielgórecka.

Intencje za zmarłych kapłanów:

1. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko,
    ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.

1. za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.