Zbiorowa  20.07.2022 r.

I.                 Intencje dziękczynno-błagalne:

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże błogosławieństwo :

• Za wstawiennictwem św. Józefa o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św.dla męża i dzieci.  2) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 3) O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny.4).Do NSPJ z podziękowaniem w intencji Pawła z okazji 40-tej rocznicy urodzin. 4) O Boże błogosławieństwo  i zdrowie dla Krystiana z okazji urodzin.

II.             Intencje za zmarłych:

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka. 3). Za + Genowefę i Józefa Sosna,     4).Za ++ ofiary wszelkich epidemii.5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudę i Ernesta Szołtysik, teściów Anielę i Czesława Dyrka, + Łucję i Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwa oraz  dusze w czyśćcu cierpiące. 6). Za + męża Alfreda, + syna Wojciecha,        teściów oraz ++ z rodziny(V). 8).Za + męża Andrzeja Steinberg(V).9). Za ++ rodziców Elżbietę i Antoniego, Monikę i Erwina; dziadków z obu stron, ++ pokrewieństwo; za + brata Pawła, bratową Edwardę, ks. Antoniego i dusze w czc.10).Za + Roberta Zuber.11).Za + ojca Tadeusza, siostrę Halinę, ++ teściów Irenę i Gerarda, ++ dziadków z obu stron oraz ++z pokrewieństwa. 12).Za + męża Henryka Karch, jego ++ rodziców Annę i Pawła, brata Gerarda Rosa jego ++ rodziców Klarę i Wiktora, + Rafała  oraz ++ z pokrewieństwa.13).Za + ojca Antoniego, ++ z pokrewieństwa, ++ rodziców Monikę i Erwina, dziadków z obu stron, + brata Pawła, bratową Edwardę, dusze w czyśćcu cierpiące i Ks. Antoniego.14).Za + męża Eryka (na pamiątkę urodzin).15) za + ojca, brata, dziadków, chrzestnych i ++ z pokrew. 16). Za + męża Stefana Kaczmarczyk, syna Józefa, ++ rodziców, teściów oraz ++ z rodziny.

Intencje za zmarłych w minionym miesiącu:

Stefana Nawrat

III.         Intencje za zmarłych kapłanów:

1. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące,

1. za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.