Msza Święta zbiorowa 10.05.2023 r.

 

Intencje dziękczynno-błagalne:

1). Za wstawiennictwem św. Józefa o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Św. dla męża i dzieci.  2) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 3) O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny. 4)Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP i Św. Józefa z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę i zdrowie w intencji Iwony w kolejną  rocznicę urodzin oraz Boże błogosławieństwo dla Dominika i całej rodziny.

5).O dary Ducha Św. i opiekę Matki Bożej dla wnuka z okazji 30-tej rocznicy urodzin.

6).Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o opiekę, zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia z okazji urodzin dla mamy, córki i męża.

 

  1. Intencje za zmarłych:

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka. 3). Za + Genowefę i Józefa Sosna, 4).Za ++ ofiary wszelkich epidemii. 5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudę i Ernesta Szołtysik, teściów Anielę i Czesława Dyrka, + Łucję i Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwa oraz  dusze w czyśćcu cierpiące. 6). Za + męża Alfreda, ++ synów Wojciecha i Jacka, zięcia Mirosława,  teściów oraz ++ z rodziny. 9). Za ++ rodziców Elżbietę i Antoniego, Monikę i Erwina; dziadków z obu stron, ++ pokrewieństwo; za + brata Pawła, bratową Edwardę, ks. Antoniego i dusze w czyśćcu cierpiące. 10) Za + Annę Jany (4).11).Za + męża Stefana Kaczmarczyk, syna Józefa, ++ rodziców, teściów oraz ++ z rodziny(V). 12). Za + ojca Janusza Wieczorek, babcię Elżbietę, dziadka Henryka, 13).Za + męża i ojca Henryka Karch.(V).14).Za + ojca Stefana Nawrat, ++ rodziców, teściów i dusze w czyśćcu cierpiące.15). Za ++ rodziców Stefana i Klarę Franiel, synów Stefana i Rajmunda, zięcia Gotharda, ++ wnuków Rafała i Marcina. 17). Za + męża Andrzeja Steinberg, Jego rodziców Helenę i Pawła oraz teściów Matyldę, Józefa i Wiktora 17). Za ++ rodziców Wiktora i Matyldę, teściów Konrada i Gertrudę,+ brata Alojza, Sandrę, ++ dziadków z obu stron oraz ++ z pokrewieństwa.18). Za ++ rodziców Anielę i Eryka Neudek oraz ++ z pokrewieństwa.19). Za ++ rodziców Gertrudęi Alfonsa Mol, brata Ernesta, bratową Jolantę i ++ z pokrewieństwa.20). Za + matkę Stefanię Sekuła w 9-tą rocznicę śmierci, jej ++ mężów Jerzego, Józefa i Jana oraz ++ dziadków. 21).Za + Kazimierza Malejka, Józefa Grała, ++ Rajmunda Safian i Michała Banaś.22) .Za + siostrzeńca Jerzego.23). Za ++ rodziców Emilię i Jana, Jadwigę i Eryka, + siostrę Anielę, szwagra Jerzego, ++ dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące.24).Za + ciocię Łucję, Mariusza, Pawła, Romana i ++ dziadków. 25). Za + Adama Brodziak w 30-sty dzień po śmierci.26). Za + brata Bogusława (intencja na pamiątkę urodzin), + męża, braci, ++ rodziców i teściów.27). Za + męża Adolfa, ojca Jerzego, + matkę Hildegardę,  brata  Ryszarda, babcię Łucję oraz ++ teściów.28). za + ojca,brata, dziadków; rodziców chrzestnych Józefa i Janinę; + Emilię,Jadwigę, Józefę, Anielę.

 

III. Intencje za zmarłych w minionym miesiącu:

 

IV. Intencje za zmarłych kapłanów:

ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyk, ks. Ernesta Kudelko,
ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko, ks. Jana  Przybylok;  kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiąc

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; ks. Sebastiana Gambuś, siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.