Zbiorowa  01.07.2020 r.

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże i błogosławieństwo :

1)Za wstawiennictwem św. Józefa o Boże Błogosławieństwo i Łaski Ducha Św.  dla dzieci. 2) Do Przemienienia Pańskiego w intencji synów o dar uzdrowienia.  3) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 4). O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny. 5). Do Opatrzności  Bożej o powstrzymanie epidemii, za chorych, umierających i   Boże błogosławieństwo dla służby medycznej. 8).Z podziękowaniem za odebrane łaski w pewnej intencji; 9). O zdrowie dla Dominika i Franka.

1. ) Intencje za zmarłych.

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron,  chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka. 3). za ++  rodziców  Mariannę i Michała Boreckich, Gertrudę i Brunona Sosna,   +męża Józefa Sosna, córkę  Urszulę, zięcia Leszka  Mizera i ++ z pokrewieństwa.   4). ++ ofiary wszelkich epidemii.5). Za + Sabinę Zawodny( na pamiątkę urodzin).  6).Za ++ rodziców Emilię i Jana Hajduk, siostrę Anielę,++ dziadków  oraz ++z  pokrewieństwa.7). Za ++ rodziców Jadwigę i Eryka Pruski, ++ dziadków i ++  z   pokrewieństwa.8).Za + męża Alojzego Miś, teściów Matyldę i Wiktora Miś, + Sandrę Miś, ++ rodziców Helenę i Piotra Idzik.9). Za + męża Piotra Opara, rodziców, teściów i  ++ z pokrewieństwa.10). Za + Agnieszkę Filipczyk w 30-sty dzień po śmierci. 11).Za + Teresę Żmijewską (na pamiątkę urodzin).12).Za + Elżbiete Badura (intencja od  koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich).13).Za + Janinę Baron w 30-sty dzień po śmierci.

III za ++ w ostatnim miesiącu:  Agnieszka Filipczyk, Janina Baron, Elżbieta  Badura, Jerzy  Bujak

1. za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy parafii i z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.