Zbiorowa  02.09.2020 r.

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże i błogosławieństwo :

1)Za wstawiennictwem św. Józefa o Boże Błogosławieństwo i Łaski Ducha Św.  dla dzieci. 2) Do Przemienienia Pańskiego w intencji synów o dar uzdrowienia.

3) Ku czci św.  Józefa jako podziękowanie za opiekę  z prośbą o dalszą 4). O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny. 5). Do Opatrzności  Bożej o powstrzymanie epidemii, za chorych, umierających i   Boże błogosławieństwo dla służby medycznej. 8).Z podziękowaniem za odebrane łaski w pewnej intencji; 9). O zdrowie dla Dominika,  Beaty i Romana. 10). O Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej Uzdrowienia Chorych dla Tomasza z okazji urodzin oraz Dary Ducha Św. dla całej rodziny.11).Z okazji urodzin Ireny zdrowia, wiele łask Bożych i opieki  Matki Bożej na dalsze lata życia.12). O żywą wiarę, Bożą opatrzność i Dary Ducha Św. dla córki Martyny oraz chrześniaków Wojciecha, Marcina i Michała.  13.Do NSPJ w intencji Krystyny i Pawła z okazji 68 rocznicy małżeństwa z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia

1.   Intencje za zmarłych.

1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron,    chrzestnych, pokrewieństwo 2).  Za ++ rodziców Stefanię i Henryka.

3). za ++  rodziców  Mariannę i Michała Boreckich, Gertrudę i Brunona Sosna, +męża Józefa Sosna, córkę  Urszulę, zięcia Leszka  Mizera i ++ z pokrewieństwa.

4). ++ ofiary wszelkich epidemii.5). Za + żonę Janinę Szołtysik, rodziców Gertrudę i Ernesta, teściów Anielę i Czesława, + Stefana Piotrowski, ++ z pokrewieństwa i dusze

w czyśćcu cierpiące.6). Za + męża Piotra Opara, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.7).Za + Urszulę Glanc w 25-tą rocznicę śmierci.8).Za + Erwina Kafka. 9).Za ++ rodziców Rozalię i Antoniego Grysko(na pamiątkę urodzin) oraz za  ++ ich rodziców i rodzeństwo.10). Za + mamę Elżbietę Wienczek w 4-tą rocznicę śmierci, ojca Pawła, + męża Henryka Biegańskiego, rodziców Antoninę i Edwarda, oraz + szwagierkę Halinę Biegański, szwagra Eugeniusza Konieczny, + Antoniego Szołtysik, Danutę Kempny, ++ dziadków z obu stron, sąsiadów, znajomych i dusze w czyśćcu cierpiące. 11). Za + męża Piotra Kokott, w 5-tą rocznicę śmierci, ++ rodziców Ignacego i Julię Horzela, teściów Edwarda i Emmę Kokott, ++ siostry Helenę, Gertrudę, i Krystynę,++ szwagrów i szwagierkę, oraz za ++ krewnych i znajomych i dusze w czyśćcu.12). Za  + Józefę Gerlich(intencja od przyjaciółki Ani z rodziną). 13). Za + męża Henryka Joszko (na pamiątkę 80-tej rocznicy urodzin), ++  rodziców, teściów i rodzeństwo, oraz ++ z pokrewieństwa.14). Za + Dorotę Suchodolską( na pamiątkę urodzin).15). Za + męża Stefana (na pamiątkę urodzin), syna, ++ rodziców, teściów, ++ bliskich krewnych i dusze w czyśćcu cierpiące.16).Za ++ Marię i Stefana Żywica (na pamiątkę urodzin), ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące. 17). Za + męża Eugeniusza(na pamiątkę urodzin),++ rodziców, teściów, brata i dusze w czyśćcu cierpiące.18).Za + męża Zygmunta,++ rodziców i teściów.19). Za ++ Annę i Stanisława Merta, męża Wilhelma, oraz ++ z pokrewieństwa z obu stron.

III za ++ w ostatnim miesiącu:  Maria  Jonik

1. za zmarłych proboszczów naszej parafii ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy parafii i z niej pochodzą: o. Antoniego Bednarczyk; siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.