Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Konto: Bank Śląski 21 1050 1386 1000 0023 2147 0763

www.parafiawnakle.pl, kancelaria@parafiawnakle.pl

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 17.01.2021r.

• Przeżywamy II niedzielę zwykłą. Nieszpory kolędowe o godz. 15.30.
  • Msze św. w tygodniu. Poniedziałek g. 8.00; wtorek do piątku godz. 17.00; sobota g. 18.00. Niedziela bez zmian.
  • Od poniedziałku do 25 stycznia ( święto Nawrócenia św. Pawła) przeżywamy Tydzień Modlitw o Zjednoczenie Chrześcijan.
  • W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
  • W czwartek o godz. 17.00 Msza św. szkolna
  • W piątek od g. 16.00 Adoracja Pana Jezusa i okazja do spowiedzi świętej.
  • Przyszła niedziela ( III niedziela zwykła) będzie przeżywana w Kościele jako niedziela Słowa Bożego!
  • 21 stycznia – Dzień Babci pamiętajmy o Nich w naszych modlitwach.
  • Przyjmujemy intencje mszalne na nowy rok kalendarzowy przez Internet. Piszemy datę i pełne brzmienie intencji.
  • Przypominamy, że kapłan przewodniczący Mszy św. udziela Komunii Św. w głównej nawie kościoła do ust, zaś drugi kapłan w bocznej nawie na dłoń. Przypominamy o obowiązku zakładania maseczek!
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na naszą parafię. Za tydzień przed kościołem zbiórka jako pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji. Natomiast 31 stycznia na zakończenie czasu kolędowego zbiórka jako wsparcie dla naszych ministrantów na ich potrzeby. Za składane ofiary – Serdeczne Bóg zapłać!

AMDG