Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

42-620 Nakło Śląskie, ul. Główna 3; Tel.: (32) 284-35-31

Konto: Bank Śląski 21 1050 1386 1000 0023 2147 0763

www.parafiawnakle.pl; kancelaria@parafiawnakle.pl

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 13.09.2020 r.

• Kancelaria parafialna czynna w środę od 16.30 do 17.30 i od 19.00 do 20.00.
  • Spowiedź: 15 minut przed Mszą Świętą; w piątek i sobotę od 17.00 do 17.50.
  • Dzisiaj przeżywamy XXIV niedzielę zwykłą. Dzisiaj w naszej parafii Uroczystość I Komunii świętej przeniesiona z miesiąca maj. Bóg niech będą dzięki za to że mogliśmy kolejną grupę dzieci doprowadzić do pełnego udziału we Mszy św. Dziękuję rodzicom i wszystkim którzy pomogli nam przygotować tę Uroczystość.

Dzisiaj też dzień fatimski. Nie ma nabożeństwa o godz. 15.30. Natomiast zapraszamy na nabożeństwo fatimskie po mszy świętej wieczornej .

• W środę po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W  czwartek  Msza św. szkolna  o godz. 17.00  msza  św. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy. Po mszy św. obowiązkowe spotkanie  dla dzieci i rodziców przed I Komunia św. która odbędzie się w maju 2021 r. ( klasy trzecie)
  • W poniedziałek spotkanie grupy młodzieżowej o godz. 18.00 Zapraszamy młodzież szkół średnich i studentów.
  • 18 września ( piątek) wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona dzieci i młodzieży. W Bobrownikach spotkanie młodzieży naszego dekanatu. Młodzież zgłasza się u ks. Michała.
  • W ramach corocznej nocnej pielgrzymki młodzieży do Rud do naszego sanktuarium, organizujemy  wyjazd rowerowy do Rud w sobotę 19 września o godz. 4.00. Zgłoszenia i szczegóły wyjazdu u ks. Michała.
  • W piątek  od godz. 17.00  adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi św
  • 25 września ( piątek) g. 19.00 katecheza przedchrzcielna.
  • 27 września odbędzie się Masza św. Dożynkowa. Bardzo serdecznie proszę rolników i działkowców  o przygotowanie dekoracji dożynkowej w naszym kościele.
  • Przypominamy, że kapłan przewodniczący Mszy św. udziela Komunii Św. w głównej nawie kościoła do ust, zaś drugi kapłan w bocznej nawie na dłoń. Przypominamy też o obowiązku zakładania maseczek!
  • Bóg zapłać za ofiary złożone  na  parafię. Za tydzień na inwestycje parafialne. A przed kościołem zbiórka pieniężna na utrzymanie Bożego Grobu ( przeniesiona z Wielkanocy)
  • Polecam: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa,  oraz Apostolstwo chorych.

AMDG