Parafia Najświętszego Serca Pana Jezusa

Konto: Bank Śląski 21 1050 1386 1000 0023 2147 0763

www.parafiawnakle.pl, kancelaria@parafiawnakle.pl

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 9.05.2021r.

• Przeżywamy dzisiaj VI Niedzielę Wielkanocną. W naszej parafii to niedziela Eucharystyczna. Grupa dzieci przystąpi do Pierwszej Komunii św. O godz. 15.30 zapraszamy na nabożeństwo majowe.
  • W poniedziałek, wtorek i środę – dni krzyżowe przed Uroczystością Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym roku o urodzaje będziemy modlić się w kościele.
  • W czwartek przypada DZIEŃ FATIMSKI. Rozpoczynamy obchody ku czci Matki Bożej. Msza św. o godz. 17.00, a po mszy św. będzie czuwanie fatimskie. Weźmy ze sobą świece!
  • W piątek od godz. 17.00 – adoracja Pana Jezusa i okazja do spowiedzi św.
  • Nabożeństwa majowe są sprawowane: w poniedziałek, wtorek, środę, czwartek po Mszy św.; w piątek i sobotę o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 15.30. Zapraszamy do wspólnej modlitwy!
  • 22 maja (sobota) w naszej diecezji będą święcenia kapłańskie. Polecamy diakonów waszym modlitwom.
  • Przypominam o obowiązku zakrywania ust i nosa!
  • Polecamy prasę katolicką: Gościa Niedzielnego, Małego Gościa oraz najnowszy numer czasopisma Miłujcie Się!
  • Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii. Za tydzień kolekta będzie przeznaczona na inwestycje parafialne.
  • Dziękuję za ofiarowane kwiaty i prace pielęgnacyjne rabatów kwiatowych.

AMDG