OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 18.08.2019 r.

• Spowiedź 15 minut przed Mszą, a w piątek i sobotę w godz. 17.00-17.50.
          • Kancelaria parafialna czynna w środę: 16.30-17.30 oraz od 19.00 do 20.00.
          • Dzisiaj jest XX niedziela zwykła. O godz. 15.30 będą nieszpory niedzielne.
          • Również dzisiaj w Piekarach Śląskich jest pielgrzymka kobiet. Na powracających pielgrzymów będziemy oczekiwać około godz. 18.00.
          • W środę będzie Nowenna ku czci MB Nieustającej Pomocy.
          • W piątek (30.08) o godz. 19.00 w domu katechetycznym odbędzie się nauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych.
          • W piątek i sobotę (30 i 31 sierpnia) od godz. 17.00 okazja do spowiedzi św. dla dzieci i młodzieży na rozpoczęcie nowego roku szkolnego.
          • 2 września (poniedziałek) o godz. 8.00 będzie Msza Św. na rozpoczęcie nowego roku szkolno-katechetycznego. Zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli. Po Mszy Św. błogosławieństwo tornistrów i przyborów szkolnych uczniów klas pierwszych.
          • Od września Msze Święte czwartkowe będą o godz. 17.00 jako Msze Święte szkolne.
          • 5, 6 i 7 września przypadają pierwsze: czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty oraz przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej. Odwiedziny chorych w piątek i sobotę (6 i 7 września) od godziny 9.00.
          • 19 września (czwartek) planujemy pielgrzymkę do pustelni św. Świerada w Tropi oraz do Starego i Nowego Sącza do św. Kingi. Koszt 100 zł, w tym przejazd, obiad, ubezpieczenie i przewodnik. Zapisy do 1 września. Przy zapisie podajemy numer PESEL.
          • Bóg zapłać za ofiary składane na potrzeby naszej parafii. Za tydzień kolekta będzie na diecezję i Seminarium Duchowne.
          • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest: Gość Niedzielny i Mały Gość. Polecamy jeszcze nasze albumy jubileuszowe i zdjęcia głównego ołtarza.