OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE: 17.11.2019r.

• Kancelaria parafialna czynna w środę od 16.30 do 17.30 oraz od 19.00 do 20.00 (sprawy małżeńskie). Spowiedź Święta piętnaście minut przed Mszą Św. oraz w piątek i sobotę 17.00 – 17.50.
  • Dzisiaj XXXIII niedzielę zwykłą. O g. 15.30 zapraszamy na  Za tydzień niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Niedziela ta kończy rok liturgiczny.
  • W środę po mszy św. nowenna do MB Nieustającej Pomoc
  • W czwartek o godz. 17.00 msza św. szkolna. Zapraszamy dzieci i młodzież do wspólnej modlitwy. Po mszy św. spotkanie dla  kl.VIIa i VIIb.
  • W piątek wspomnienie Św. Cecylii. Od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. O godz. 18.00 msza św. w intencji Chóru Jutrzenka i posługujących muzycznie w naszym kościele.
  • W przyszłą niedziela przed kościołem zbiórka do puszek na Dzieło Św. Mikołaja
  • 28 listopada ( czwartek) po mszy św. szkolnej obowiązkowe spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.
  • Informuje, że krzyż na ul. Orzechowskiej został złamany przez wichurę i połamał się.Krzyż jest pod opiekę konserwatora zabytków,  Należy go wykonać na nowo. Kto zna procedury konserwatorskie wie, że trzeba wykonać projekt, projekt musi być zatwierdzony, krzyż wykonany na nowo a następnie ustawiony. Prace trwają i trzeba cierpliwie poczekać na zakończenie tych prac.
  • Bóg zapłać za ofiary na inwestycje parafialne. Za tydzień na parafię.
  • Zachęcamy do lektury prasy katolickiej. Jest do nabycia: Gość Niedzielny. Od dzisiejszej niedzieli w cenie 6 zł. , oraz Mały Gość; polecamy nasze albumy jubileuszowe, zdjęcia głównego ołtarza.

AMDG