ŚRODA 02.10.2019 r. – MSZA ŚW. ZBIOROWA, GODZ. 18.00

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże i błogosławieństwo :

1)Za wstawiennictwem św. Józefa o Boże Błogosławieństwo i Łaski Ducha Św. dla dzieci. 2) Do Przemienienia Pańskiego w intencji synów o dar uzdrowienia. 3) Ku czci św. Józefa jako podziękowanie za opiekę z prośbą o dalszą 4). O Łaski Ducha Św. dla męża i całej rodziny.5). Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Barbary Sołtysik z okazji 40-tej rocznicy urodzin.
6). Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP w intencji żywych i zmarłych absolwentów rocznika 1945 z okazji ukończenia 60-tej rocznicy Szkoły Podstawowej. 7). Z okazji kolejnej rocznicy urodzin prosząc o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla całej rodziny 8) w intencji Joanny z okazji kolejnej rocznicy urodzin 9) w intencji Krystyny i Andrzeja z okazji 60 rocznicy urodzin
II.)za zmarłych
1). Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo 2). Za ++ rodziców Stefanię i Henryka 3). za ++ rodziców Mariannę i Michała Boreckich, Gertrudę i Brunona Sosna, +męża Józefa Sosna, córkę Urszulę, zięcia Leszka Mizera i ++ z pokrew.4).Za + męża Piotra Opara, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa.5).Za + żonę Janinę, rodziców, teściów, ++ z pokrewieństwa i dusze w czyśćcu cierpiące. 6). Za ++ rodziców Ludwika i Małgorzatę Liwochowski, teściów Tomasza i Marię Bujoczek, + męża Józefa,+ syna Wojciecha Bujoczek, chrześniaka Adama Wojtas, siostrzeńca Andrzeja Muszalski, ++ dziadków z obu stron i ++ z pokrewieństwa.7).Za ++ Danutę i Grzegorza Badura, ++ z pokrewieństwa.8).Za ++ rodziców Wilhelma i Emilię Kańtoch, Marię i Bernarda Wojtkowiak, + brata Jana, Eryka Palus, Eryka Ferdyn, +Anielę Morawiec, + Edytę Kozok i Marię Koszera. 9) za ++ rodziców Anielę i Stefana Kostarczyk; Rozalię i Alojzego Domagała i ++ pokrew z obu stron 10). Za + ks. Wiktora, rodziców Józefa i Elżbietę Mika, Filipa i Agnieszkę Banaś i ++ pokrew. 11). Za + męża Jana, ++ rodziców Michała i Klarę, teściów Pawła i Łucję, + brata Rudolfa, ++ rodziców chrzestnych Erwina i Monikę, dziadków i ++ pokrew.