ŚRODA 12.06.2019 r. – MSZA ŚW. ZBIOROWA, GODZ. 18.00

Do NSPJ za wstawiennictwem MBNP z prośbą o Boże i błogosławieństwo:

1) Za wstawiennictwem św. Józefa o Boże Błogosławieństwo dla dzieci; 2) Do Przemienienia Pańskiego w intencji synów z prośbą o dar uzdrowienia; 3) Ku czci św. Józefa jako podziękowanie za opiekę z prośbą o dalszą; 4) O łaski Ducha Świętego dla męża i całej rodziny; 5) Dla Stefana z okazji 60-tej rocznicy urodzin; 6) Dla Agnieszki i Lidii z okazji urodzin, oraz Pawła z okazji 5-tej rocznicy małżeństwa; 7) Dla Julii i Marioli z okazji urodzin oraz o zdrowie dla Dominiki i Krzysztofa; 8) Dla Piotra Wawrzyniaka z prośbą o zdrowie i szczęśliwy przebieg leczenia.

Do Miłosierdzia Bożego:

1) Za + męża Waldemara Bednarek, syna Andrzeja, rodziców z obu stron, chrzestnych, pokrewieństwo; 2) Za ++ rodziców Stefanię i Henryka; 3) Za + męża Piotra Opara, ++ rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa; 4) Za ++ rodziców Mariannę i Michała Boreckich, Gertrudę i Brunona Sosna, + męża Józefa Sosna, córkę Urszulę, zięcia Leszka Mizera i ++ z pokrewieństwa; 5) Za + męża Piotra Opara, rodziców, teściów i ++ z pokrewieństwa; 6) Za + Janinę Przybysławską (na pamiątkę urodzin); 7) Za ++ rodziców Krystynę i Emila Bralich, ojca Alfreda Banaś oraz ++ dwie żony; 8) Za + Mieczysława Fabis (na pamiątkę urodzin); 9) Za + męża Bernarda , rodziców, teściów, ++ córkę Barbarę i zięcia Zbigniewa; 10) Za ++ rodziców Elżbietę i Gerarda, ++ dziadków Katarzynę i Franciszka, Augustynę i Alojzego oraz ++ z pokrewieństwa; 11) Za + męża Jana Gryla, rodziców Tomasza i Marię, teściów Marcina i Helenę Pitas, ++ siostry Cecylię, Marię, Małgorzatę i Edeltraudę, ++ szwagrów Leona, Alojzego, Jerzego, Zygfryda, Henryka, Józefa, ++ siostrzeńców Mariana, Henryka i Mirosława oraz ++ Teresę i Marcela Wyskowskich, Rajnholda Wachowskiego i dusze w czyśćcu cierpiące; 12) Za + żonę Jolantę Mol, rodziców Gertrudę i Alfonsa, ++ teściów Dorotę i Stanisława Krawczyk; 13) Za + syna Andrzeja Muszalskiego, męża Rudolfa, ++ teściów Julię i Józefa, rodziców Małgorzatę i Ludwika Liwochowskich, + siostrzeńca Wojciecha Bujoczek, dziadków z obu stron, ++ z pokrewieństwa oraz ++ z rodziny Kompała; 14) Za + matkę Klarę Grund w 2-gą rocznicę śmierci, ojca Michała, + brata Rudolfa, męża Jana, teściów Pawła i Łucję, chrzestnych Erwina i Monikę oraz ++ z pokrewieństwa; 15) Za ++ rodziców Piotra i Annę Krzysztofik, Zygfryda i Weronikę Koba, ++ rodzeństwo z rodziny Jasiurkowski, ++ dziadków z obu stron; 16) Za + Tadeusza Weluks, + żonę Łucję oraz za dusze w czyśćcu cierpiące; 17) Za ++ rodziców Pawła i Wandę Świtała, braci Alfonsa i Henryka w 1-szą rocznicę śmierci, + matkę chrzestną, wujków, ciocie oraz ++ dziadków Zofię i Maksymiliana Świtała, Jana i Annę Piątek, ++ dwóch kuzynów oraz dusze w czyśćcu cierpiące; 18) Za + Danutę, Pawła, Jana, Emmę, Henryka Słota, Klarę i Jerzego, ++ Pawła Kokoszka jego rodziców i braci, ++ Wilhelma i Łucję Malok, ++ dziadków i dusze w czyśćcu cierpiące; 19) Za + męża Leonarda (we wspomnienie urodzin), jego ++ rodziców Joannę i Franciszka oraz ++ z pokrewieństwa.

Za ++ w ostatnim miesiącu:

Tomasza Kopczyńskiego, Adama Kobylankę, Tadeusza Feluksa, Bogusława Świderskiego, Pawła Dylę.

Za zmarłych proboszczów naszej parafii i tych, którzy w niej posługiwali:

ks. Franciszka Sałużę, ks. Tadeusza Wlezienia, ks. Jana Jarczyka, ks. Ernesta Kudelko, ks. Pawła Marxa, ks. Rudolfa Anderko; kapłanów, którzy pracowali w naszej parafii i z niej pochodzą:
o. Antoniego Bednarczyk, zmarłe siostry zakonne, fundatorów i dusze w czyśćcu cierpiące.